Dört Mevsim Hotel

Dört Mevsim Hotel

Siz değerli konuklarımıza en iyi şekilde hizmet vermek üzere yenilenen odalarımızla; Bodrum’un en eşsiz konumunda konaklama imkanı sunmaktayız.

Dört mevsim boyunca kaliteden ve üstün hizmet anlayışından ödün vermeyen ekibimiz, tatillerinde hep bizi seçen siz değerli misafirlermizin yıllar içinde Bodrum’daki ikinci evi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Dört Mevsim Hotel, Halikarnas Balıkçısı’nın yerleştiği tarihi alanda, Zeki Müren Müzesi’ne ikiyüz elli metre mesafede yer almaktadır.

Deniz, kum ve Güneş; üstelik tarihi bir aura ile sizleri kucaklayan otelimiz, Bodrum’a kuşbakışı eşsiz bir manzaraya sahiptir. Her mevsim bambaşka ahenklerle günbatımını izlemek, derin bir huzur içinde dinlenmek, şehrin stresinden uzaklaşmak için küçük kaçamaklarınızın vazgeçilmez oteli Dört Mevsim Hotel, tüm odalarımızda olduğu gibi ortak alanlarımızda da konforlu ve tertemiz bir hizmet sunmaktadır. Kaliteli ve özenli konforun adresi otelimizde; güleryüzlü personelimizle, unutulmaz tatil anıları biriktireceğinizden eminiz…

Book Your Stay
Guests 1
Ages 18+
Ages 4 - 18